TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Zirve Türk Antrenörlerinin 01-06-2017
Zirve Türk Antrenörlerinin
Geri
İleri

2016-2017 Futbol sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupasında zirve Türk Antrenörlerinin oldu. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonunda lig şampiyonu Beşiktaş ve takipçisi Medipol Başakşehir son haftalara kadar müthiş bir mücadele sergilediler. Her iki takımımız şampiyonluk yarışında gösterdikleri mücadele kadar oynadıkları futbolla izleyenlere zevk verdiler taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazandılar.

Süper lig'de  uygulanan yabancı futbolcu serbestliği, takımlarımızın 11 'in de  yer alan yaklaşık 8-9 futbolcuyla, bazı müsabakalarda da tamamen yabancı futbolculardan oluşan kadrolarlarla mücadele ettiği ligimizde Türk Antrenörleri gerek zirvede gerekse de klasmanda büyük başarılar elde etmişlerdir.

Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş'ta Şenol Güneş,Lig ikincisi Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı, Ziraat Türkiya Kupası Şampiyonu Atiker Konyaspor'da Aykut Kocaman, Ziraat Türkiye Kupası Finalisti Medipol Başkaşehir'de yine Abdullah Avcı Türk Antrenörlüğünün gururu oldular. 

İnanıyoruz ki bu hocalarımız önümüzdeki sezon Avrupa Kupalarında da başarılı olacaklardır.

Şenol Güneş, Abdullah Avcı, Aykut Kocaman başta olmak üzere sezonu başarıyla tamamlayan tüm teknik adamlarımızı en içten duygularımızla kutlar, başarılarının devamını dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 3293

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.