TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yönetim Kurulumuz Bursa'da Toplandı 10-07-2017
Yönetim Kurulumuz Bursa
Geri
İleri

Genel Merkez Yönetim Kurulumuz Bursa'da olağan toplantısını gerçekleştirdi. Genel Başkanımız İsmail Dilber Başkanlığında, Genel sekreterimiz Alaaddin Naganlu'nun sunumu ve yönetiminde gerçekleşen toplantıda gündem maddeleri görüşüldü. 

Şube yönetim kurullarımızca ,üyelikleri kabül edllen  ve e-otomasyon sistemine girişi yapılan 26 yeni üyenin,üyelikleri oybirliğiyle onaylanmış olup, toplam üye sayımızın 20665 sayısına ulaştığı görülmüştür. 

Gündem maddeleri arasında yer alan  geleneksel olarak düzenlemekte olduğumuz Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğinin, bugüne kadar Türk futbolunun alt yapısına kazandırdığı futbolcular , giderek artan izlenme ve takip oranı, velilerin , ailelerin ilgisi, olumlu geri bildirimler değerlendirilmiş olup bu doğrultuda etkinliğimizin devam etmesi ve geliştirilmesi kararı alınmıştır.

Diğer gündem maddeleri de görüşülerek bazı kararlar alınmıştır.

Yönetim Kurulu toplantımıza 4. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğimiz kapsamında Bursa'da bulunan bazı şube başkanlarımızda konuk olarak katıldılar.

 
Okunma Sayısı: 1860

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.