TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
"İSMAİL DİLBER" Miniminikler Futbol Şenliği Muhteşemdi 18-08-2017
"İSMAİL DİLBER" Miniminikler Futbol Şenliği Muhteşemdi
Geri
İleri

Eskişehir'de düzenlenen ve yaklaşık 600 çocuğun katıldığı "İSMAİL DİLBER" Miniminikler Futbol Şenliği ailelerinde katılımıyla muhteşem bir törenle sona erdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, TÜFAD Eskişehir Şubemiz ve Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF) tarafından ortaklaşa düzenlenen şenliğin kapanış törenine Genel Başkanımız İsmail Dilber, Genel Başkan yardımcımız Hüdai Doğu,Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet Bingöl, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz ve Kütahya Şube Başkanımız Doç.Dr. Mehmet Acet, Protokol üyeleri ,Taban birliklerinin başkan ve yöneticileri ile çok sayıda öğrenci velileri hazır bulundu.

Genel Başkanımız İsmail Dilber'in adının verildiği bu güzel organizasyon için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, TÜFAD Eskişehir Şubemiz , Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve  tüm emeği geçenleri en içten teşekkürlerimizi sunarız.

TÜFAD Genel Merkezi
 
Okunma Sayısı: 569

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.