TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yılın İlk Toplantısı Antalya'da yapıldı 12-01-2018
Yılın İlk Toplantısı Antalya
Geri
İleri

2018 yılının ilk Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 10 Ocak'ta Antalya'da yapıldı. Başarıyla gerçekleştirdiğimiz Pro Lisans Seminerinin akabinde Genel başkanımız İsmail Dilber başkanlığında yapılan toplantıda gündem konuları görüşüldü Şubelerimizce üyelik başvuruları kabül edilen 97 üye Genel Merkez yönetim kurulunca uygun görülerek onaylanmasıyla toplam üye sayımızın 21133'e ulaştığı görüldü.

Geleneksel olarak düzenlemekte olduğumuz Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliğinin amacına uygun bir şekilde devam ettirilmesine karar verildi. Daha sonra toplantımıza konuk olarak katılan TFF Antrenör Özlük İşleri Direktörü Oben Meralbaysal TFF-TÜFAD ilişkilerini ve çalışmalarını içeren bir sunum paylaştı.Meralbaysal'ın paylaştığı sunum katılımcılar tarafından da benimsendi.

Daha sonra diğer gündem maddeleri de görüşülerek bazı kararlar alındı.

 
Okunma Sayısı: 1685

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.