TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yıldızların Madalya ve KapanışTöreni Muhteşemdi 10-04-2017
Yıldızların Madalya ve KapanışTöreni Muhteşemdi
Geri
İleri

U-12 yaş grubundan oluşan TÜFAD 4. "Geleceğin Yıldızları Futbol Şöleni" Madalya ve Kapanış töreni muhteşem bir gösteriye sahne oldu.Salonu dolduran sporcular, antrenörler, kafile başkanları, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Başkanlarından oluşan  750 kişilik TÜFAD Ailesi muhteşem bir tablo oluşturdu.

Kapanış töreni konuşmasını Genel sekreterimiz Alaaddin Naganlu Yaptı. Naganlu yaptığı konuşmada ;  " Bu güzel ortamın olumasının baş aktörleri olan siz sevgili çocuklarımızın iyi bir eğitim almanızı, önce iyi bir birey daha sonra iyi bir futbolcu olmak için uğraş vermenizi istiyoruz.. Hepinizi tebrik ediyorum çok güzel maçlar oynadınız. Antrenörlerinizi, TÜFAD Şube başkanlarımızı ve ailelerinize çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca şenliğimize büyük destek veren  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin Hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber'in önderliğinde bu etkinliğimizle Türk Futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam edeceğiz." Dedi.

Daha sonra Sayın Fatma Şahin'in teşekkür plaketi, kendisine takdim edilmek üzere TÜFAD Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu'na Genel Başkanımız İsmail Dilber ,Genel Başkan Yardımcılarımız Tınaz Tırpan ve Nevzat Güzelırmak tarafından verildikten sonra, müsabakaları yöneten hakemlerimize hediyeleri takdim edildi.Akabinda Nevşehir takımımız oyuncularından İbrahim Taşkaya tarafından okunan TÜFAD şiiri büyük alkış aldı.  

Kapanış töreninin final bölümü olan Madalya Töreni,organizasyonun sorumlusu Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Denizli Şube Başkanımız Bülen Fil'in 44 takımımızı tek tek sahneye davet etmesiyle başladı. Çocuklarımıza tek tek madalyaları büyük alkışlar eşliğinde takıldı ve madalyaları alan takımlarımız sırayla Genel Başkanımız İsmail Dilber ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bu muhteşem organizasyonun başarıyla gerçekleşmmesinde tüm emeği geçenlere en içten dileklerimizke teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
 
Okunma Sayısı: 2042

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.