TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yıldızlarımız Göz Kamaştırdı 17-04-2019
Yıldızlarımız Göz Kamaştırdı
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail DİLBER öncülüğünde Türk futboluna emeği geçmiş yönetim kurulu üyelerimiz, 
şube başkanlarımız ve 22.500 üye futbol antrenöründen oluşan çok geniş bir aile olarak her zaman, Türkiye de futbolu daha ileri
bir düzeye taşımak ve genç sporcuları ülke futboluna kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürmektedir. 
TÜFAD, "Topun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır" ilkesini benimseyerek; altyapıya verdiği önemi göstermiştir.

Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği, işte bu amaç doğrultusunda her yıl düzenlenmektedir.  Bu yıl 6. kez yapılan Şenlik, dün geceki törenle birlikte tamamlandı. Cumartesi günü başlayan organizasyon, Antalya Manavgat ta gerçekleştirildi. TÜFAD ın 46 şubesi, 2007 doğumlu ve lisansı bulunmayan  amatör futbolculardan 12 kişilik takımlar oluşturdu. Bu genç oyuncular ile birlikte takım antrenörleri, bazı oyuncuların aileleri ve TÜFAD üyelerinden oluşan yaklaşık bin kişilik grup, 3 gün boyunca futbol dolu dakikalar yaşadı.

Törende, Başkan Yardımcılarımız Tınaz Tırpan, Hüdai Doğu, Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu,
Zonguldak Şube Başkanımız Ahmet Birdal, İzmir Şube Başkanımız Dr. Şaban Acarbay, Trabzon Şube Başkanımız Hayrettin Tekelioğlu, Kocaeli Şube Başkanımız Remzi Demirer, Kayseri Şube Başkanımız Osman Yozgat, Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu,  Samsun Şube Başkanımız Hakkı Bayrak,  Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Tezcan, A Milli Takımımız ın eski futbolcularından Ergün PENBE sahneye çıkarak konuşma yaptı ve katılımcılara plaket sundu. TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği düzenlenmesini yapan Pumpkin Turizm Genel Müdürü Hür DİLBER de TÜFAD Genel Merkezimiz tarafından plaket verildi. Ergün Penbe nin, maç sırasında kolu kırılan genç sporcuya sarılarak yaptığı duygusal konuşma salondan büyük alkış aldı.

TÜFAD ın yeni maskotu Golmen, bu organizasyonda kamuoyuna tanıtıldı. Genç futbolcular gerek törende gerekse 
maçlar sırasında kendilerine destek veren Golmen i çok sevdi ve onunla bol bol fotoğraf çektirerek, sosyal medya hesaplarından paylaştı. 

Gün içinde sahada yorulan küçükler, gece kendileri için hazırlanan eğlence programları ile keyifli anlar yaşadı. Ülkemizin önde gelen spor kanalı olan TRT Spor un sevilen programlarından Genç Spor un yapımcısı Bilge Horasan da TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği ni başından sonuna takip ederek, Şenlik ile ilgili bir bölüm hazırladı.

100 genç oyuncunun Süper Lig ekiplerine katılması ve 5 yılda 21 milli futbolcunun çıkması, TÜFAD tarafından düzenlenen bu  etkinliğin Türk futbolunun altyapısına yaptığı katkıyı ve ortaya konan çalışmaların önemini göstermektedir.
Okunma Sayısı: 1287

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.