TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yıldızlarımız Bursa'da Parladı 10-07-2017
Yıldızlarımız Bursa
Geri
İleri

Bursa Şubemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2005 Doğumlular "4. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" finalinde yıldızlarımız şov yaptı ve büyük beğeni topladı.

Futbol  Şenliğimizin Antalya'da  yapılan ilk etabında  ,şenliğimizi takip eden Profesyonel lig takımlarının ve TÜFAD  oyuncu izleme ekiplerinin (scout) raporları sonucunda oluşturulan , Genel Merkez Yönetim Kurulunca da uygun görülerek Final Grubuna davet edilen sporcularımızdan oluşan ekibimiz Bursa'da bir araya geldi.

Bursa şubemizce , Bursa'ya özgü değerlerden olan Karagöz,Hacıvat, İpek Böceği ve Uludağ ismi verilen 4 takımdan oluşan final grubu takımlarımız 7-9 Temmuz tarihlerinde Bursa'da Atıcılar Spor Merkezi Futbol sahasında hünerlerini sergilediler.

Bir çok profesyonel lig kulüplerimizin oyuncu izleme ekibinin ve Genç Milli Takım Antrenörlerininde ilgiyle izlediği futbol şenliğimiz Bursa'lı futbolseverler ve ailelerce de sonuna kadar takip edildi.

Futbol Şenliğimizin amacına ulaşmasında başarılı bir organizasyonla evsahipliğini üstlenen Bursa Şube Başkanımız Sedat Özbağ, Bursa Şube Başkan Yardımcısı, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Selami Tavukçuoğlu'na ve Şube yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

Ayrıca bu organizayona önemli destek veren Bursa Valiliğine,İl Emniyet Müdürlüğüne, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Bursaspor Kulübüne,Futbol Taban Birliklerine, destek veren tüm kişi ve kuruluşlara en içten dileklerimizle teşekkür eder, saygılar sunarız.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 2720

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.