TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Yıldızlar Fair Play Andı İle Başladı 08-04-2017
Yıldızlar Fair Play Andı İle Başladı
Geri
İleri
U-12 yaş grubundan oluşan TÜFAD 4. "Geleceğin Yıldızları Futbol Şöleni"  550'si sporcu olmak üzere Antrenörler Kafile Başkanları Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şube Başkanlarından oluşan yaklaşık 750 kişilik bir katılımla coşku ve heyecan içinde başladı.7-9 Nisan tarihleri arasında 12 yaş grubu futbolculardan Türk Futbolu için  yetenekleri keşfetmek ,kulüplerimize kazandırmak ve  veri tabanı oluşturmak amacını taşıyan  TÜFAD 4. GELECEĞİN YILDIZLARI FUTBOL ŞENLİĞİ Antalya'da başladı.

44 TÜFAD Şube Karmasının katıldığı Şenliğin açılışı TÜFAD Fair-Play Andı ile başladı. Genel Sekretrimiz Alaaddin Naganlu'nun açış konuşmasından sonra kürsüye davet edilen Genel Başkanımız İsmail Dİlber " Bu gurur verici tabloyu oluşturan çocuklarımıza Şube Başkanlarımıza ve Antrenörlerine teşekkür ederim. Ülkemizin ve Futbolumuzun geleceği sizlerin elindedir. Bunun için çok iyi eğitim almanız gerekiyor. Burada 3 gün sizlerle beraber olacağız. Sizleri gurula izleyeceğiz. Hepinizi sevgiyle kucaklıyor tekrar teşekkür ediyorum." dedi.

Organizasyon Genel Sorumlusu, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Bülent FİL'in açıklamalarından sonra Şenliğin ilk gün maçları için otelin futbol sahalarına geçildi.

Şenliğimizin gerçekleşmesinde tüm emeği geçenleri teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi

Okunma Sayısı: 2262

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.