TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Uludağ Üniversitesi İle protokol İmzalandı 23-12-2016
Uludağ Üniversitesi İle protokol İmzalandı
Geri
İleri
TÜFAD, içinde bulunduğumuz teknoloji ve bilim çağının getirdiği yeniliklerden faydalanmak, antrenörlük mesleğinin niteliğini yükseltmek, teoride ve uygulamadaki deneyimleri karşılıklı paylaşmak amacıyla Uludağ Üniversitesi ile Bursa Şubemiz  işbirliği protokolü imzaladı.
Uludağ Üniversitesi Rektörlük B Salonu’nda bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay, TÜFAD Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel ve TÜFAD Bursa Şubesi Başkanı Sedat Özbağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Yüce ile Prof. Dr. Aslı Hockenberger, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cenk Aydın, öğretim üyeleri ve TÜFAD üyeleri katıldı. 
Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay, TÜFAD Genel Başkan Yardımcısı Metin Türel ve TÜFAD Bursa Şubesi Başkanı Sedat Özbağ’ın imza koyduğu protokole göre, futbol ve spor bilimiyle ilgili güncel bilgiler TÜFAD üyeleriyle paylaşılarak antrenörlerin nitelikleri artırılacak.
TFF-TÜFAD işbirliğinde sürdürtülecek proje ve faaliyetlerde (maç izleme, ölçme ve değerlendirme vb.) Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanı ve öğrencilerin aktif görev almaları sağlanacak. 
İmza töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay, spor kültürünün gelişmesi için Uludağ Üniversitesi olarak her türlü desteği verdiklerini, TÜFAD ile toplum yararına bu işbirliğinin, spor kültürünün yaşatılmasında önemli role sahip olduğunu vurguladı.
Protokolün Türk futboluna önemli katkıları olacağına inandığını belirten TÜFAD Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel, uygulamayla teoriyi buluşturacak bu protokole imza atmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
TÜFAD Bursa Şubesi Başkanı Sedat Özbağ da büyük bir sivil toplum kuruluşu olan TÜFAD’ın, bilimle tecrübeyi birleştirerek Bursa futboluna önemli bir katkı sunacağını kaydetti. 
Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cenk Aydın, özellikle her iki kurumun belirlediği konularda öğrencilere teorinin yanı sıra uygulamalar konusunda deneyim aktarma imkânı doğuracak bu işbirliği için Uludağ Üniversitesi’ni seçen TÜFAD’a teşekkür etti.
Okunma Sayısı: 3140

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.