TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
UEFA Erteleme Kararlarını Açıkladı 02-04-2020
UEFA  Erteleme Kararlarını Açıkladı
Geri
İleri

 

UEFA, 55 üye ülke federasyonun temsilcileriyle telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdiği toplantının ardından, alınan kararlarla ilgili bir açıklama yayınladı.

UEFA tarafından yayınlanan açıklamada futbol müsabakalarının tarihi kadar, oyunun finansal yönüne yönelik gelişmelere de yer verildi.

Finansal Fair Play Kuralları'na olan bağlılığın UEFA Yönetim Kurulu tarafından tekrar zikredildiği açıklamada, buna karşın futbol ortamının içerisinde bulunduğu özel durum nedeniyle, bu kurallara bir ayar verilmesi gerekliliğinin doğduğunun altı çizildi. Bu mali konularda bir süreliğine esnemeye ve yumuşamaya gidildiği duyuruldu:


-Kulüp Lisanslama süreçlerini tamamlamaları için üye federasyonlara daha fazla süre verilmesi desteklenmektedir. Bu süre, yeniden tanımlanan Avrupa kupası maçlarının gelecek sezon için kabul sürecine kadar olacaktır.

-Yükselen belirsizlik ortamında UEFA Yönetim Kurulu ayrıca, kulüplerin gelecek finansal bilgilerinin değerlendirilmesiyle bağlantılı Kulüp Lisanslama Koşulları'nı askıya almaya karar vermiştir. Bu karar yalnızca 2020-21 Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi müsabakalarına katılım içindir.

Tüm maçlara erteleme geldi

Kadın ve erkek takımları olmak üzere haziran ayında oynanacak tüm milli maçlar, bir sonraki duyuruya kadar ertelenmiştir. EURO 2020 Play-off maçları ve Kadınlar EURO 2021'in elemeleri buna dahildir. Hazırlık karşılaşmaları dahil olmak üzere, diğer tüm UEFA maçları da ertelenmiş olarak kalmaya devam etmektedir.

Kadro bildirim süreleri uzadı

Sıradaki sezonun Avrupa kupaları için yapılacak başvuruların tarihleri de bir sonraki duyuruya kadar ertelenmiştir. Özel olarak belirtmek gerekirse, turnuvalara kabul süreci ve kadroların son bildirim tarihleri bunlar arasındadır. UEFA, yeni son başvuru tarihlerini vakti gelince duyuracaktır.

(Skorer)

 
Okunma Sayısı: 363

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.