TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
UEFA-A Lisanslı Teknik Adamlar 3. Ligde Teknik Sorumlu Olabilecek 25-08-2016
UEFA-A Lisanslı Teknik Adamlar 3. Ligde Teknik Sorumlu Olabilecek
Geri
İleri
TFF Yönetim Kurulu’nun 24.08.2016 tarih ve 33 sayılı toplantısında kabul edilerek 25.08.2016 tarihinde TFF’nin resmi web sitesi olan www.tff.org adresinde yayımlanarak yürürlüğe giren Geçici Madde:1 aşağıdaki gibi değiştirildi
 "UEFA A Antrenör Lisansı'na sahip olan teknik adamlar, 2016-2017 Sezonundan itibaren TFF 3. Lig'de teknik sorumlu olarak görev yapamazlar. Kulüple sözleşmesi devam veya TFF 3.Lig’in ilk resmi müsabakasından önce sözleşme imzalayarak TFF’ye tescil ettirilen UEFA- A lisansına sahip teknik adamlar, TFF 3. Lig’de 2016 – 2017 Sezonunda Teknik Sorumlu olarak görev yapabilirler. Ancak, lig müsabakaları başladıktan sonra teknik sorumlu olarak tescil edilecek teknik adamların “UEFA Pro Lisans” sahibi olmaları zorunludur. Talimattaki diğer istisnalar saklı kalmak koşuluyla, “UEFA A” antrenör lisansına sahip olan teknik adamlar, kulüple olan sözleşmesi devam etse bile 2016 – 2017 Sezonundan sonra teknik sorumlu olarak görev yapamazlar " denilmektedir.Okunma Sayısı: 8340

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.