TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Türközer ve Bayri'ye Teşekkür Plaketi 08-04-2016
Türközer ve Bayri
Geri
İleri
TÜFAD'ın saygı,vefa ve kadirşinaslık duygularını ön planda tuttuğu uygulamalarından olan önceki dönemler hizmet etmiş olan TÜFAD Şube Başkanlarının  onurlandırılmasına devam edildi.
2016-2 Genel Merkez Yönetim kurulu ve şube başkanları toplantısına davet edilen 1995-2015 yılları arasında 20 yıl Ordu Şube Başkanlığı,18 yıl  Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliği görevini başarıyla yapan Seçkin Üstün Türközer ile 2007-2015 yılları arasında 8 yıl Eskişehir Şube Başkanlığı görevini başarıyla yapan Engin Bayri'ye teşekkür plaketleri törenle verildi.
Türközer'in plaketi mevcut şube başkanımız Turgut Kır'la birlikte Genel Başkanımız İsmail Dilber tarafından alkışlar arasında  verildi. Bayri'nin Plaketide Eskişehir şubemizin daha önceki başkanlarından Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu ve mevcut başkanımız Ahmet Bingöl'le birlikte Genel Başkanımız İsmail Dilber tarafından alkışlar arasında verildi.
Değerli Başkanlarımız Seçkin Üstün Türközer ve Engin Bayri'ye yaptıkları başarılı hizmetler için bir kez daha teşekkür eder,bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar dileriz.
TÜFAD Genel  MerkeziOkunma Sayısı: 1543

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.