TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Türk Futbolundan Bir Yıldız Daha Kaydı 13-06-2019
Türk Futbolundan Bir Yıldız Daha Kaydı
Geri
İleri

Türk Futboluna büyük emek vermiş, A Milli Takım ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu, TFF Yönetim Kurulunda 1995-2004 yılları arasında Genel Başkanımız İsmail Dilber'le birlikte görev yapmış Şeref Has'ın hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Şeref Has'a Allah'tan rahmet, ailesine ,yakınlarına, Fenerbahçe Kulübüne ve futbol ailesine başsağlığı dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

ŞEREF HAS ;

83 yaşında aramızdan ayrılan Şeref Has, Beylerbeyi,Beyoğluspor ve 14 yıl formasını giyerek efsaneleştiği Fenerbahçe'de futbol oynadı. 37 kez A Milli takım formasını giyen Şeref Has'ın , futbolculuk hayatından sonra kısa bir teknik direktörlük deneyimi oldu. Bu sürede Mersin İdmanyurdu'nu çalıştırdı.

Daha sonra 9  yılı Genel başkanımız İsmail Dilber'le olmak üzere 12 yıl TFF Yönetim kurulu üyeliği yaptı. Bu sürede Dünya 3. olan A Milli Takımımızın TFF Yönetim Kurulunda da  görev yaptı.

Türk Futboluna futbolcu,Teknik Adam ve TFF Yönetim kurulu üyesi olarak büyük hizmetlerde bulunan Şeref Has'a bir kez daha Allah'tan rahmet dileriz.
Okunma Sayısı: 1012

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.