TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Türk Futbolu Koçero'sunu Kaybetti 10-06-2020
Türk Futbolu Koçero
Geri
İleri

Türk Futbolunun efsane isimlerinden TÜFAD Gaziantep Şubemizin Onursal Başkanı "Koçero" lakaplı Sefer Talat ÖZKARSLI'nın tedavi görmekte olduğu hastanede vefat ettiğini çok büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum S.Talat Özkarslı'nın cenazesi bugün Gaziantep'te saat 16.00 da Şireci Camiinden kaldırılacak olup Asri Mezarlıkta toprağa verilecektir.

Merhum Sefer Talat Özkarslı'ya Allah'tan rahmet; ailesi,yakınları ve spor camiasına başsağlığı dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

SEFER TALAT ÖZKARSLI ;

1938 yılında Gaziantep'te doğan Özkarslı.Futbola Gaziantep'te amatör Şehreküstü takımında başladı. Göztepe'de oynadı. 1961'de Gündüz Kılıç tarafından Galatasaray'a transfer edildi. Galatasaray'da şöhret kazandı. Galatasaray formasıyla 4 Süper Lig ve 4 Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı. Futbolu 1971 sezonu sonunda Gaziantepspor'da bıraktı.

S.Talat Özkarslı bu süreçte Türk Milli takım formasını 26 kez giydi ve 2 kez kaptanlık yaptı. Türk futbolunun sembol isimlerinden olan S.Talat Özkarslı son günlerine kadar hep TÜFAD ile iç içe olmuş gerek Gaziantep Şubemizin, gerekse Genel Merkezin etkinlik ve toplantılarına sağlığının elverdiği ölçüde katılım sağlamış bilgi ve birikimlerini yeni nesillere aktarma fırsatını bulmuştur.

Sefer Talat Özkarslı hocamız 82 yaşında tedavi görmekte olduğu hastanede hayata veda etmiştir. TÜFAD olarak Türk Futbolunun "Koçero"sunun anısı her zaman yaşatılacaktır.
Okunma Sayısı: 518

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.