TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Tüm Çocuklar Şampiyon Oldu 24-07-2015
Tüm Çocuklar Şampiyon Oldu
Geri
İleri
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Gündüz Tekin Onay Futbol Okulu tarafından düzenlenen ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafındanda desteklenen “Tüm Çocuklar Şampiyondur” sloganı ile yapılan Uluslararası "7. Gündüz Tekin Onay Minikler Futbol Festivali"Muhteşem bir açılışla başladığı gibi,muhteşem bir kapanışla son buldu.
Türkiye'den 38, Kuzey Kıbrıs'tan 10 takımın katıldığı festivalin kapanış töreni Lefkoşa Atatürk Stadında yapıldı. Festivale katılan 48 takıma birincilk kupası, 500 civarındaki sporcu çocuklarımıza da sertifika ve Madalyaları törene katılan KKTC protokol üyeleri ve Türkiye^den katılan TÜFAD Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile şube başkanlarımız tarafından verildi.
Törende Konuşan Genel Başkanımız İsmail Dilber, "yaşanan bu güzelliklerin,kardeşliğin,dostluğun döndügünüzde şehrinizde paylaşmanızı istiyorum ve gelecek yıl tekrar buluşmak dileğiyle hepinizi sevgilerimle kucaklıyor ve öpüyorum." dedi.
Okunma Sayısı: 2079

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.