TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD'dan Devletimize ve Şanlı Ordumuza Destek Ziyaretleri 15-03-2018
TÜFAD
Geri
İleri

TÜFAD, Vatanseverlik ve Milli Sorumluluk duygusu içerisinde, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sınır güvenliğimizin sağlanması ve terör tehdidinin ortadan kaldırılması için başlattığı Zeytin Dalı Harekatında Devletimize ve Şanlı Ordumuz'a destek vermek amacıyla 14 Mart Çarşamba günü Hatay'n Merkez ilçesi Antakya'da gerçekleştirdiği Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında bir dizi ziyaretlerde bulundu. 

Genel Başkanımız İsmail Dilber önderliğindeki TÜFAD Heyeti İlk olarak Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinde bulundu. Burada bir dönem TFF Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Oda başkanı Sayın Hikmet Çinçin ziyaret edildi. Daha sonra Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Murat Berber ziyaretinden sonra TÜFAD heyeti Zeytin Dalı Harekatının sıcak saatlerinin yaşandığı Kırıkhan ilçesine geçti.

Kırıkhan Belediye Başkanı Sayın Ayhan Yavuz ,ekibimizi Kırkhan'ın Suriye sınırına hakim tepesinde bulunan ve Televizyon kanallarının yayın araçlarının konuçlandığı Bayezid-i Bistami Türbesi külliyesinde karşıladı. Başkan Yavuz burada Harekatın yapıldığı Suriye sınırında bulunan karşı dağlardaki görüntüler hakkında bilgi verdi ve TÜFAD'ın burada bulunarak kendilerine çok büyük manevi destek olduklarını ifade etti. Sonrasında Genel Başkanımız İsmail Dilber ve Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan burada A Haber Tv kanalına röportaj verdiler.

Daha sonra bir çok roket atışına hedef olan ve çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği Reyhanlı İlçesinde Belediye Başkanlığı Ziyaret edildi. Heyetimizi Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi il dışında olduğu için Belediye Başkan vekili Mehmet Yumuşak karşıladı. Belediye Meclis salonunda gerçekleşen ziyarette Zeytin Dalı Harekatının başarılı bir şekilde devam ettiği ve başarıyla sonuçlanacağı dile getirildi.

Son olarak geç saatlerde Reyhanlı ilçe Jandarma komutanlığı ziyaret edildi.

TÜFAD Heyetinin Antakya,Kırıkhan ve Reyhanlı ziyaretlerin ortak noktasının bu harekatın Türk Milletinin birlik ve beraberliğini pekiştirdiği, tek bir ses olarak harekatın desteklendiği ve başarılı olacağı inancı ön plana çıkan en önemli unsurlar oldu.

Hatay ilimizde bulunduğumuz süre içerisinde bizlere geleneksel Türk konukseverliğini gösteren ve destek olan  tüm kişi ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 3177

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.