TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD-Üniversite İşbirliğinde Yeni Adım 21-04-2016
TÜFAD-Üniversite İşbirliğinde Yeni Adım
Geri
İleri
Futbolumuzun gelişmesi için Üniversitelerin bilimsel çalışmalarının çok önemli olduğunu her fırsatta dile getiren, destekleyen ve işbirliği için her zaman hazır olan Genel Merkezimiz, Genel Başkanımız İsmail Dilber önderliğinde Üniversitelerimizin Rektörlerine ziyaretlerine devam ediyor.
Son olarak Genel Başkanımız; İsmail DİLBER,Onursal Başkanımız; Özkan SÜMER, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz; Osman TEZCAN,Konya Şube başkanımız; İsmet Karababa, Konya Şube 2. Başkanı; Doç.Dr. Turgut KAPLAN, Konya Şubesi Üyemiz Dekan Yrd. ve Rektör danışmanı;Doç.Dr.Hakan Salim ÇAĞLAYAN'dan oluşan ekibimiz Selçuk Üniversitesi Rektörü Sayın: Prof.Dr. Mustafa ŞAHİN'i  makamlarında ziyaret ederek kendilerine görevlerinde başarılar dileyerek yapılacak işbirliği ve projelerimiz konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Ziyaret sonrası Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünde birlikte yenen öğle yemeği sonrası Genel Başkanımız ve beraberindeki ekip Konya'dan ayrıldı.Okunma Sayısı: 2987

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.