TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Şubeleri Üç Yeni Mülk Daha Edindi 12-04-2017
TÜFAD Şubeleri  Üç Yeni Mülk Daha Edindi
Geri
İleri

TÜFAD, fiziki yapılanma kapsamında 3 mülkiyet daha edindi. Zonguldak Şubemiz Merkez Mithatpaşa Mahallesi Okul sokağında bulunan apartmanın 3. kat 10 nolu bağımsız bölümünün sahibi oldu. Balıkesir ve Eskişehir şubelerimiz ise önceki kullandıkları mülklerini satarak daha kullanışlı ve modern yeni binalarını satın aldılar.

Balıkesir Şubemiz Karasi İlçesi Dumlupınar Mahallesi Sunak Mevkiinde bulunan apartmanın zemin katında 1 nolu bağımsız bölümü satınaldı.

Eskişehir Şubemiz Odunpazarı ilçesi İstiklal Mahallesi 2. Kat 5 nolu bağımsız bölümü satın aldı. Böylelikle 34 şubemiz TÜFAD'ın kendi mülklerinin sahibi oldu.

Genel Merkezimizinde destekleriyle Mülklerine kavuşan Zonguldak Şube Başkanımız Ahmet Birdal ve Yönetim Kuruluna, Balıkesir Şube Başkanımız Can Cangök ve Yönetim Kuruluna,Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet Bingöl ve Yönetim Kurulu kutlarız.

Üç yeni Mülkümüzün tapuları 6-7 Nisan'da yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısında Ahmet Birdal, Ahmet Bingöl ve mazereti nedeniyle katılamayan Can Cangök'ün yerine Yönetim Kurulu üyesi Bülent Uğurlu tarafından Genel Başkanımız İsmail Dilber'e teslim edildi. Tapu teslim töreninde Eskişehirspor'un ve Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından  Ender Konca'da hazır bulundu.

Üç yeni Mülkümüzün hayırlı olmasını dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2456

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.