TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Şöhretler Karmasına Büyük İlgi 12-04-2015
TÜFAD Şöhretler Karmasına Büyük İlgi
Geri
İleri
Derneğimizin 50. yılı etkinlikleri kapsamında  Manavgat Atatürk Stadı'nda eski futbolculardan oluşan Şöhretler Karması ile Manavgat Karması'nı arasında oynanan maçı şöhretler 3-2 galip bitirdi. Karşılaşmayı eski FIFA yardımcı hakemlerinden Necla AKDOĞAN, Sait YÜCEL ve Namık Kemal SARIYER yönetti.
TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanan maçta takımlar sahaya, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünü kutlayan pankartla çıktı. 
Otuzar dakikalık iki devre halinde oynanan maçta Şöhretler Karması'nın gollerini 4. dakikada Ender Tıraş, 7. dakikada Muzaffer Bilazer ve 28. dakikada Tanju Çolak kaydetti. Manavgat Karması'nın gollerini ise 35. dakikada Hasan Ay ve 46. dakikada Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen penaltı vuruşundan kaydetti.
Şöhretler Karması; İsmet Savcılıoğlu, İhsan Okay, Ceyhun Eriş, Ergün Penbe, Kemal Aslan, Tanju Çolak, Hüsnü Özkara, Osman Yozgat, Mehmet Tuğrul, Ender Tıraş ve Muzaffer Bilazer ilk 11'i ile sahaya çıktı.
Manavgat Karması; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Ahmet Ersoy, Nazmi Kırçiçeği, Mehmet Çeker, Fikret Özarslan, Baykal Kan, Aziz Akçay, İsmail Mutlu, Halis Özkaya, Ahmet Özden ve Mustafa Akhanım yer aldı.
Maç öncesi ve sonrası sporseverlerden büyük ilgi gören şöhretler karması futbolcuları hayranları ile bol bol resim çektirdiler.
Bu organizasyonumuza da büyük destek veren Manavgat Belediye başkanımız Şükrü sözen'e ve şöhretlerimize çok teşekkür ederiz.Okunma Sayısı: 2608

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.