TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Şehitlerimiz İçin Mevlit Okuttu 24-12-2016
TÜFAD Şehitlerimiz İçin Mevlit Okuttu
Geri
İleri
Her alanda Milli ve Manevi değerlerine gerekli önemi ve hassasiyeti gösteren Derneğimizde bu defa Kayseri Şubemiz tarafından 22 Aralık Perşembe günü Cami Kebir’de Şehitlerimiz için Mevlit okutuldu.
Akşam namazını müteakip okutulan,çok sayıda Antrenörümüz,spor ailesinden paydaşlarımız ve vatandaşların katıldığı mevlidi şerif ile ilgili bir değerlendirmede bulunan TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz ve Kayseri Şube Başkanımız Osman Yozgat , “Türkiye Futbol Antrenörleri Kayseri Şubesi’nce görevleri uğruna, gözlerini kırpmadan, canlarını feda eden tüm kahraman şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okuttuk. Spor ailesinden katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Şehitlik mertebesi öyle her kula nasip olacak bir mertebe değil. Acımız büyük ama bu vatan millet bayrak uğruna ölen şehitlerimizin en yüce makamda olmalı bizlerin en büyük tesellisi aynı zamanda.Kahraman Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.Terör olayları karşısında halkımızın uyanık olması gerekir. Bu ülke için kanın akıtan Asker, şehit, sivil tüm geçmişlerimize ve geride kalan yakınlarına sahip çıkmak durumundayız. Bizler TÜFAD Kayseri şubesi olarak dün olduğu gibi bugün de yarında onların her zaman yanında ve yardımcısı olmaya devam edeceğiz. Ülkemiz üzerinde ki kara bulutlar da en yakın zamanda kalkacaktır inşaallah. Bizler spor camiasının üyeleri olarak her zaman birlik, beraberlik ve dirlikten yanayız.”dedi.Okunma Sayısı: 1866

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.