TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Heyeti Fatih Terim İle Buluştu 18-03-2015
TÜFAD Heyeti  Fatih Terim İle Buluştu
Geri
İleri
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in projelerinin detaylarını futbolun paydaşlarına aktardığı ve katılımcıların sorunlar ve çözüm önerileriyle ilgili görüşlerini dinlediği Futbol Buluşmaları'nın Adana etabı sona erdi.
Adana Sheraton Otel'de yapılan organizasyonun son toplantısında Fatih Terim; Adana TÜFAD Başkanı Mehmet Sümer, Hatay TÜFAD Başkanı Yaşar Düzen, Hatay TÜFAD Başkan Yardımcısı Murat Kuyubaşıoğlu, Hatay TÜFAD Genel Sekreteri Kemal Bahriyeli ve Mersin TÜFAD  Genel Sekreteri Erol Kuşak'ın da bulunduğu heyetle bir araya geldi. Hayette ayrıca Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Hatay İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Çerko, Adana Gençlik Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Osmaniye Gençlik Spor Şube Müdürü Arif Özsarı, Adana Büşükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanı Kaşif Barut, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanı Vedat Yüksel, Çukurova Üniversitesi BESYO Müdürü Prof.Dr. Sadi Kurdak, Mustafa Kemal Üniversitesi BESYO Müdürü Doç.Dr. Alper Arslan, MHK Bölge Sorumlusu Kadir Tozlu, Adana ASKF Başkanı Ali Gülleri, Hatay ASKF Başkan Yardımcısı Mustafa Bayraktar, Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş, Osmaniye ASKF Başkanı Levent Öztürk, Osmaniye ASKF Genel Sekreteri Harun Uygun hazır bulundu.
TFF İnternet sitesinden yapılan açıklamada Toplantının ana temalarını tabanda futbolun yaygınlaştırılması ile temel futbol eğitiminin daha iyi seviyeye gelmesi için Türkiye Futbol Federasyonu ile kurumlar arasında yapılacak işbirlikleri oluşturdu.Bu toplantıyla birlikte Futbol Buluşmaları'nın ilk adımı olan Adana etabı tamamlandı. Futbol Buluşmaları Nisan ayından itibaren tüm Türkiye'ye yayılacağı bildirildi.Okunma Sayısı: 2712

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.