TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Futbol Şöleni 500 Çocuğumuzla Başlıyor 28-03-2016
TÜFAD Futbol Şöleni 500 Çocuğumuzla Başlıyor
Geri
İleri
İlk olarak geçtiğimiz yıl  Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri içerisinde yer alan  Çocuk Futbolu ve  Grassroots projesi  kapsamında birincisini düzenlediğimiz ve yaklaşık 500 çocuğumuzun katıldığı  "TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" büyük ilgi görmüş,Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere bir çok kulübümüzün oyuncu izleme ekibi tarafından izlenilmiş ,genç milli takımlarımıza ve kulüplerimize bir çok futbolcu kazandırılmıştır.
Bu defa ikincisi düzenleyeceğimiz  " TÜFAD 2. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" için 2003 doğumlulardan oluşan ,32 şubemizin YAKLAŞIK 500 ÇOCUĞUMUZLA katılacağı TÜFAD il karmaları takımlarımız 01-04 Nisan 2016 tarihleri arasında ANTALYA'da Manavgat-Side SUENO HOTEL deki  futbol şenliğimiz için hazırlıklarını tamamlamış bulunmaktadırlar. 01 Nisan 2016 Cuma günü Saat:18.00' de yapılacak açılış törenini ile başlayacak etkinliğimizde yaklaşık 500 sporcu çocuğumuz hep birlikte "Hepimiz Kardeşiz" ,   " Çocuklar Hep Gülsün","Yaşasın Spor" vb. pankartlarla barış ve kardeşlik mesajıda vereceklerdir.
Bu etkinliğimizde TÜRKİYE 'nin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine 32 ilden gelen GENÇ YETENEKLER hünerlerini de gösterecekler Milli takımlarımıza ve kulüplerimize sporcu veri tabanı oluşturarak geleceğin yıldızlarının ilk temellerini atılacağı bu büyük buluşmaya tüm basın ve medya kuruluşlarını davet ediyoruz.
TÜFAD Genel Merkezi

Okunma Sayısı: 2887

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.