TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD' dan Antalya Valiliği, Gn.Sp. İl Müdürlüğü ve Antalyaspor'a Ziyaret 07-04-2021
TÜFAD
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber, beraberindeki TÜFAD ekibiyle Antalya'da önemli ziyaretlarde bulundu.

İlk olarak Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı'yı ,daha sonra Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Yavuz Gürhan'ı ve  Antalyaspor Kulüp Başkanı sayın Mustafa Yılmaz ile Teknik Direktör Ersun Yanal'ı ziyaret eden Genel Başkanımız İsmail Dilber ve ekibimiz ziyaretlerin gayet olumlu bir havada geçtiğini genellikle futbol üzerinde görüş ve önerilerin dile getirldigi bildirildi.

Genel Başkanımız İsmail Dilber ,ziyaretlerin anısına   Antalya Valisi Ersin Yazıcı'ya , Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan'a ve  Antalyaspor Kulüp Başkanı Mustafa Yılmaz ile Teknik Direktör Ersun Yanal' a çeşitli hediyeler takdim etti.

Genel Başkanımız İsmail Dilber ile Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Yozgat, Çanakkale Şube Başkanımız Mustafa Meteertem, Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz ve organizasyon sorumlumuz Hür Dilber' den oluşan ekibimiz ziyaretlerin çok olumlu geçtiğini ve güzel izlenimlerle ayrıldıklarını brlirttiler.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 307

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.