TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD Ailesinin Toplantısına Ünlüler Damga Vurdu 13-10-2017
TÜFAD Ailesinin Toplantısına Ünlüler Damga Vurdu
Geri
İleri

Antalya'da 10-12 Ekim tarihleri arasında yapılan TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısına ünlüler damga vurdu. Toplantı kapsamında davet edilen konuklarımız, Türk Futbol tarihine "Şenol Birol Gol" sloganıyla damga vurmuş Şenol Birol, Beşiktaş'ın efsaneleri Mehmet Özdilek ve Ali Gültiken, Trabzonspor'un yıldızı önceki Ümit Milli Takım Teknik Direktörlerinden Ünal Karaman,Galatasaray'ın ve Milli takımımızın unutulmazlarından Ergün Penbe, bir dönem Galatasaray'da ve Gaziantepspor'da forma gitmiş Mehmet Gönülaçar, yine bir dönem Fenerbahçe ve Gaziantepspor'da forma giymiş Mustafa Özer, Giresunspor ve Adana Demirspor'un süper ligde oynadığı dönemlerde kaptanlığını yapmış Erol Pamuk toplantımıza renk kattılar. 

Ayrıca KKTC Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş ve Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Abdülkadir Bakırdöven'de konuk olarak katıldılar.

Verimli ve başarılı bir toplantı geçirmemize önemli katkılar sağlayan değerli konuklarımıza Yönetim Kurulumuza ve Şube Başkanlarımıza çok teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 2495

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.