TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD' a Büyük Övgü 11-01-2018
TÜFAD
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonunun destekleriyle Derneğimiz tarafından 8-10 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da gerçekleştirilen  24.Uluslararası Pro Lisans Antrenör gelişim semineri başarıyla sonuçlandı.
Bir çok ulusal TV kanallarında naklen yayınlanan ,aynı zamanda  basınımız tarafından oldukça fazla yer verilen Seminer,katılımcılar ve izleyiler tarafından büyük övgü aldı. Açılışta Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Onursal Başkanı olan ve UEFA 1. Asbaşkanlığı ile FIFA İcra komitesi üyeliği yapan Şenes Erzik,Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,TFF Başkan Vekili Ali Dürüst, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF Yönetim Kurulu üyesi Fuat Guguloğlu,TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Başkanı Walter Gagg hazır bulundular
Yerli teknik adamlarımız yanında, Hollanda,Litvanya,Fransa,Kosova ve Katar'dan gelen teknik adamlar ve davetlilerle birlikte yaklaşık 1200 kişinin takip ettiği seminerde alanında uzman yerli ve yabancı eğitimciler ve panelistler dikkatle izlendi.
TRT Spor'un deneyimli spikeri  Levent Özçelik'in mükemmel sunumuyla gerçekleşen seminerde A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ,yerli teknik direktörlerimiz Şenol Güneş ve Abdullah Avcı heyecanla ve dikkatle izlenen birer sunum gerçekleştirdiler.
Ülkemizde başarıyla top koşturan dünyaca ünlü futbolcular Beşiktaş'lı Pepe, Antalyaspor'lu Eto'o ve Sivassporlu Kone'  A Spor Yayın koordinatörü Serkan Korkmaz'ın Moderatörlüğünde "Yıldız Futbolcu Gözüyle Türk ve Avrupalı Antrenör" konulu paneli gerçekleştirdiler ve çok önemli açıklamalar yaptılar.
 "Türk Antrenörlerinin Başarı Endeksi" konulu  panelde ise Teknik Direktörler Aykut Kocaman ve Mehmet Özdilek , Milliyet Gazetesi Spor Müdürü Tayfun Bayındır ile Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan'ın sorularını yanıtladılar.
"Türk Futbolundaki Sorunlar ve Çözüm Önerileri " konulu panelde ise Teknik Direktör Yücel İldiz,Alanyaspor'un Milli Futbolcusu Emre Akbaba, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz Moderatör Beinsports sunucusu Nazlı Canyurt'un sorularını yanıtladılar ve görüşlerini dile getirdiler.
Bunun yanı sıra alanında uzman olan yerli,yabancı Akademisyen ve Teknik Adamlar birer sunum gerçekleştirdiler.
Tüm Kesimler tarafından büyük övgü alan seminerin kapanış Konuşmasını Yapan Genel Başkanımız İsmail DİLBER, başta TFF Başkanı Yıldırım Demirören,FGD Tolunay Kafkas ve Eğitim Müdürü Yücel Uyar olmak üzere seminerin başarıyla sonuçlanmasına destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.

 

 
Okunma Sayısı: 3122

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.