TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TÜFAD 39. AEFCA Seminerine Ev Sahipliği Yapıyor 31-10-2018
TÜFAD 39. AEFCA Seminerine Ev Sahipliği Yapıyor
Geri
İleri

TÜFAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE DÜNYA FUTBOLUNUN ÖNEMLİ İSİMLERİ TÜRKİYE’YE GELİYOR. AEFCA’NIN 39. SEMPOZYUMU’NDA  ZLATKO DALIC, GERARD HOULLIER, RAYMOND DOMENECH, ANDREY LEKSAKOV, MATTHEW CROCKER, MARIO VOSSEN,MICHAEL FABRRI, TOLUNAY KAFKAS, ERGÜN PENBE, HAMİT ALTINTOP SUNUM YAPACAK
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), dünya futbolunun önde gelen isimlerini Türk meslektaşlarıyla bir kez daha buluşturuyor. Bu yıl 39.’su düzenlenecek olan AEFCA (Alliance of European Football Coaches’ Association – Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği) Sempozyumu, 5. kez TÜFAD’ın ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenecek.
Türkiye Futbol Federasyonu’nun desteğiyle ve FIFEX koordinesinde organizasyonu gerçekleşecek olan “Antrenörlük – Geleceğe Hakim Olmak İçin Önderlik Etmek” başlıklı 39. AEFCA Sempozyumu, 9-10 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya’daki Xanadu Resort Belek’de yapılacak. “2018 Dünya Kupası’nın Değerlendirilmesi – Avrupa’daki Altyapı Takımlarının Gelişiminde Öne Çıkanlar” konulu sempozyumuna dünya futbolunda alanında uzman olarak kabul edilen teknik adamlar ve oyuncu gözlemcileri (scoutlar) katılacak.
AEFCA Başkanı Walter Gagg ve AEFCA Başkan Yardımcısı TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber’in açılış konuşmalarını yapacağı ve 2018 Dünya Kupası’nda ülkesi Hırvatistan’ı finale taşıyarak, bir ilke imza atan teknik direktör Zlatko Dalic; 2001’de UEFA tarafından Yılın Teknik Direktörü seçilen, Liverpool, Olimpik Lyon ve Paris Saint-Germain ile birçok şampiyonluk kazanan Gerard Houllier; altı yıl süresince Fransa Milli Takımı’nın başında bulunan ve 2006 Dünya Kupası’nda ülkesini finale çıkarma başarısı gösteren Raymond Domenech, 39. AEFCA Sempozyumu’nda sunum gerçekleştirecek.
Rusya Futbol Federasyonu Başkan Yardımcısı Andrey Leksakov, İngiltere Futbol Federasyonu Antrenör ve Oyuncu Gelişimi Bölümü Başkanı Matthew Crocker, Borussia Mönchengladbach Baş Oyuncu Gözlemcisi Mario Vossen de 2018 Dünya Kupası’nın değerlendirilmesi, antrenör gelişimi ve oyuncu gelişimi konularında sunumlarda bulunacak.Ayrıca Italyan Futbol Hakemleri Derneği üyesi FIFA Kokartlı Michael Fabrri VAR –Video Analizi konulu sunumu gerçekleştirecek. 
TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, Antalyaspor altyapı koordinatörü Sedat Karabük A Milli Futbol Takımımız’ın geçmiş dönemdeki önemli isimleri Ergün Penbe ve Hamit Altıntop da sunumlarıyla 39. AEFCA Sempozyumu’na katkı sağlayacak. Ayrıca, Hollandalı ünlü futbol adamı Johan Cruyff’ın misyonunu taşımayı amaç edinen Cruyff Enstitüsü ve birçok üst düzey futbol kulübünün de ortak çalıştığı futbol bilgi ve analiz platformu Wyscout da Antalya’daki bu önemli futbol organizasyonunda yer alacak.
39. AEFCA Sempozyumunda ayrıca 11-13 Ocak 2019 tarihlerinde Antalya Granada Hotel Belek’te yapılacak olan 2.FIFEX – 2. Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı tanıtımı ve basım toplantısı da yapılacaktır. 

Daha fazla bilgi için: www.aefcasymposium.com
Saygılarımızla,

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1916

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.