TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Trabzon'da Geçmişe Saygı Paneli Yapıldı 18-01-2015
Trabzon
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50.yılı kapsamında Trabzon Şubemiz tarafından "Geçmişe Saygı" paneli ve "Hizmet Onur Ödülü" töreni düzenlendi. Etkinlikte  Trabzonspor’un şampiyonluklarında yardımcı antrenör olarak görev yapmış ve ayrıca  Trabzon ve ülkemiz futboluna 50 yıl hizmeti geçen futbol antrenörlerine sabah kahvaltısı ve sonrasında Trabzon Ortahisar Belediyesi Varlıbaş konferans salonunda panel ve Hizmet Onur Ödül plaket töreni düzenledi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban; Biz sizleri asla unutmadık ve dünya var oldukça unutmayacağımız gibi  sevgi ve saygıda kusur etmemek anlayışı içersinde olacağımızdan emin olabilirsiniz.Çünkü sizler bizim futboldaki dünümüz,bu günümüz ve yarınlarımızsınız. dedi. 

Törene Ortahisar Belediye Başkan Vekili Dr.Abdullah Uraloğlu,TFF tesisler Bölge Müdürü Arif Özcan,Trabzon 1461 eski  Başkanı Suat Şen,BİK İl müdürü Muharrem Mermertaş,TS Altyapı Direktörü Sadi Tekelioğlu,Futbol İl temsilcisi Zeki Kurt,TFFHGD Başkanı İsmail Köse,TSKD Başkanı M.Ali Bıyıklı,Trabzonspor gol krallarından efsane futbolcu Necmi Perekli,yönetci,antrenör ve basın mensupları katıldı.

Törende; TÜFAD Trabzon şubesi kurucu Başkanı ve ilk şube Başkanı Muharram Kemerkaya,Eski Şube Başkanlarından Bilal Çetinkaya ve Selçuk Akçay’ın  yanı sıra,Panelist olarak katılan,Teknik direktörlerden Celal Genç,Cemalettin Akçay,Ömer Uzun,Selahattin Diyadin,M.Yavuz Şahin ve Türkiye Amatör Futbolcular Federasyonu Başkanı Şerif Kunt ve futbola 50 .yılını vermiş Ali Kemal Özcan,Ahmet Armutcuoğlu,Recep Çetinkaya,Edoğdu Diyadin,Ali Nihat Usta,Yusuf Demiral,Bülent Gürsoytırak,Halil İbrahim Alioğlu,Turan Yurdakul,Mahmut Tankutay,Hatay Yurdakul,Köksal Mesci, Şükrü Nural Keskinalemdar,İlyas Akçay,Ömer Derviş Kazancıoğlu,Hasan Basri Yılmaz,Burhan Armutcuoğlu’na “Hizmet Onur Plaketi” verildi.
Okunma Sayısı: 2943

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.