TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Trabzon'da 50.Yıl Büyük Bir Katılımla Kutlandı 17-03-2015
Trabzon
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. Yılı şubelerimizde yapılan etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Trabzon Şubemiz  50. yılımızı 850 üyesiyle görkemli bir törenle kutladı. Trabzon Novotel’de gerçekleştirilen kutlamada TÜFAD Şube Başkanı Nurettin Balaban ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Gece saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken kolbastı ekibinin şovlarıyla 50 yıl kutlamaları renk kazandı. TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban, yaptığı konuşmada TÜFAD’ı ayakta tutmak için yoğun mesai harcadıklarını ve bu güne kadar geldiklerini ifade etti. TÜFAD’ın 50. yılında bu denli önemli isimlerle bir arada bulunmanın kendileri için ayrı bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. 
TÜFAD’ın 50. yıl kutlamalarına Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Milletvekili Aday Adayı Mehmet Atalay, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, TÜFAD Onursal Başkanı Özkan Sümer,Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor’un efsane teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı, efsane futbolcular, taban birlikleri ve antrenörler katıldı. Okunma Sayısı: 2402

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.