TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Tınaz Hoca Spor Salonu Kompleksi Açılışına Katıldı 06-02-2018
Tınaz Hoca Spor Salonu Kompleksi  Açılışına Katıldı
Geri
İleri

Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan Gaziantep Valliliği tarafından  yaptırılan ve Türk futbolunun duayeni Koçero lakaplı S.Talat Özkarslı nın adının verildiği tesisin açılışına katıldı.

Tesisin açılışına  Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya Milletvekili Sayın Ahmet Üzer, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı M.Rıdvan Fadıloğlu, Davetliler, spor camiası ve Basın mensupları katıldı. 

Tınaz Hoca açılışta Gaziantep Valisi Sayın Ali Yerlikaya'ya,Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin'e ve S.Talat Özkarslı'ya nostaljik Milli Takım formaları hediye etti.

Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu  yaptığı açıklamad "Tesise S.Talat Özkarslı nın adının verilmesinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin hanımefendiye ve emeği geçen herkese TÜFAD camiası olarak teşekkür ederiz." dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan ,Gaziantep ziyareti kapsamında TÜFAD Şubemizide ziyaret etti ve bazı incelemelerde bulundu. 

 

 

 
Okunma Sayısı: 1547

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.