TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
1. Uluslararası Futbol Bilim Konferansı Antalya’da 25-12-2015
1. Uluslararası Futbol Bilim Konferansı Antalya’da
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonunun desteklediği 1. Uluslararası Futbol Bilim  Konferansı 4-5 Ocak 2016 tarihinde Antalya’da Titanic Deluxe Belek ‘te 
gerçekleştiriyor

Türkiye’nin ilk ve tek FIFA Mükemmeliyet Merkezi ve Türkiye Futbol  Federasyonu sağlık tedarikçisi Acıbadem Sağlık Grubu’nun kuruluşu olan 
Acıbadem Sports, “1. Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı” nı, 4-5  Ocak 2016 tarihlerinde, devre arası kampları için binlerce futbol 
takımını ağırlayan Antalya’da Titanic Deluxe Belek ‘te gerçekleştiriyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun da desteklediği konferans 4 ana konu  üzerine odaklanıyor: Maç ve Performans Analizi, Sporcu Monitörizasyonu, 
Koruyucu Uygulamalar ve Sahaya Geri Dönüş.

Konferansta dünyanın en iyi takımlarından konuşmacılar, bu konulardaki yaklaşımlarını, futbol bilimini ve inovasyonu nasıl kullandıklarını 
anlatacaklar.
Konferans ile ilgili Futbol Federasyonu duyurusu aşağıdadır.

Değerli antrenörler,

Türkiye’nin ilk ve tek FIFA Mükemmeliyet Merkezi ve Türkiye Futbol Federasyonu sağlık tedarikçisi Acıbadem Sağlık Grubu’nun kuruluşu olan Acıbadem Sports,  “1. Uluslararası Futbol Bilimleri Konferansı” nı, 4-5 Ocak 2016 tarihlerinde, devre arası kampları için binlerce futbol takımını ağırlayan Antalya’da Titanic Deluxe Belek ‘te gerçekleştiriyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun da desteklediği konferans 4 ana konu üzerine odaklanıyor: Maç ve Performans Analizi, Sporcu Monitörizasyonu, Koruyucu Uygulamalar ve Sahaya Geri Dönüş.

Konferansta dünyanın en iyi takımlarından konuşmacılar,  bu konulardaki yaklaşımlarını, futbol bilimini ve inovasyonu nasıl kullandıklarını anlatacaklar. Antrenör, kondisyoner, maç ve performans analisti, spor bilimcileri, fizyoterapist, takım doktoru, spor hekimleri, gençlik gelişim programı direktörleri, idari direktörler gibi birçok segmentten profesyonel futbol adamının katılacağı konferansın, tüm katılımcılara bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımı için eşsiz bir fırsat yaratacağını düşünüyoruz.

Konferansta, dünyanın sayılı takımlarının akademi yapılanmaları ve futbol biliminin akademilerinde nasıl kullanıldığına dair bir panel ve kondisyoner, performans analisti, fizyoterapist veya doktorların da katılabileceği iki günlük ücretsiz GPS workshop’u da yapılacaktır.

Aşağıda konferansla ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz web adresini, ayrıca konuşmacıların ve ana salondaki programın da olduğu davetiye broşürünü bulabilirsiniz.


Konferansa katılım 30 Aralık 2015 tarihine kadar yukarıdaki web sayfası üzerinden online ve ücretsiz olarak yapılabilecektir. Bireysel başvuru dışında, eğer çalışmakta olduğunuz takım adına birden fazla katılımcı olacak ise; yetkili tek katılımcının kayıt formunu (register) doldurması; diğer katılımcıların isim ve görev tanımlarını da iletişim (contact) formu üzerinden Acıbadem Sports’a yollaması yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsi geçen GPS workshopuna sınırlı sayıda katılımcı alınabilecek olup, takımınızdan bu workshopa katılacak kişilerin de iletişim formunda Acıbadem Sports’a bildirilmesi rica olunur.

Aynı şekilde, takımınız sayfa üzerinde detayları ile anlatılan Acıbadem Sports hizmetlerinden (test, analiz, medikal vb) faydalanmak istiyor ise kayıt formu üzerinden talep ettiğiniz hizmeti   seçebilir; ya da iletişim formu üzerinden detaylı bilgi alabilir veya talepte bulunabilirsiniz. Acıbadem Sports tarafından verilen hizmetlerin tümü mobil olup, ister devre arası kampında ister tüm sezon boyunca dilediğiniz yerde gerçekleştirilebilecek şekilde organize edilmiştir.

Konferans ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa yukarıdaki web adresindeki iletişim formu üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Futbol Gelişim DirektörlüğüOkunma Sayısı: 2777

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.