TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TFF-TÜFAD Halk Eğitim Kursları İçin İstanbul'da Toplandı 10-05-2017
TFF-TÜFAD Halk Eğitim Kursları İçin İstanbul
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğünün Haziran ayı içerisinde  düzenleyecek olduğu Halk Eğitim Kursları Sertifika Programının organizasyonunda TÜFAD Genel Merkezi ve Şube Başkanlıklarının vereceği destek ve yapılacak işbirliği konularında TFF'nin Beylerbeyi'ndeki Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) binasında önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

Bugüne kadar yaklaşık 6200 civarında başvurunun yapıldığı sertifika programı için başvuru evraklarının incelenmesine devam edilmektedir. Yapılacak incelemenin ardından kesin başvuru sayısına göre TÜFAD Şubelerinin bulunduğu illerde Sertifika programları hayata geçirilecektir.

30'ar kursiyerin katılacağı eğitim için  200 adet  sertifika programı açılması planlanmış bulunmaktadır. Başvuru evraklarının incelenmesinden sonra sertifika programına katılmaya hak kazanlara TFF tarafından mail yoluyla bildirim yapılacaktır.

Toplantıya TFF Adına Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Sorumlusu Yücel Uyar,TÜFAD Adına Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Fil,İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen ve Sakarya Şube Başkanımız Tamer İlaçan katıldılar. Toplantının bir bölümünde FGD Koordinatörü Fatih İbradı' da bulundu. 
Okunma Sayısı: 3148

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.