TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TFF - TÜFAD Bursa'da Buluştu 22-06-2021
TFF - TÜFAD Bursa
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu ileTÜFAD, pandemi nedeniyle tamamlanamayan Gelişim Seminerleri ve TFF Grassroots-C kusları ile ilgili konuları görüşmek üzere Bursa'da bir araya geldi.

TFF adına Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Koordinatörü Dr. Erden Or, TÜFAD Adına Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Ertekin, Genel Sekreterlik Çalışma Grubu Üyemiz Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet Bingöl, Bursa Şube Başkanımız Sait Ulvi Özdemir ile önceki Bursa Şube Başkanlarımızdan Türkiye Futbol Antrenörleri Vakfı Başkanı Metin Begüm katıldı.

Toplantıda öncelikli olarak UEFA Lisans sahibi antrenörlerimizin tamamlanamayan ve yapılamayan Sürekli Gelişim Seminerleri ve TFF-C lisansları kapsayan Zorunlu Gelişim Seminerlerinin liglerin başlamasından önce tamamlanarak, sözleşme yapacak olan antrenörlerimize çalışma izni verilmesi konusunda sorun yaşamamalarının sağlanması kararlaştırılmıştır.

Toplantıda ayrıca Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Koordinatörü Dr. Erden Or tarafından Antrenör kurslarının müfredatlarını geliştirilip yenileneceğini, teori bölümlerinin on-line olarak yapılacağını belirtti ve güncel konularla ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

TÜFAD Genel Merkezi

 

 
Okunma Sayısı: 832

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.