TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TFF Milli Takımlar Avrupa Organizasyonu 10-12-2015
TFF Milli Takımlar Avrupa Organizasyonu
Geri
İleri
TFF Resmi İnternet sitesinden yapılan açıklamada ,Avrupa'da top koşturan Türk kökenli futbolcuların; yaş grubuna bakılmaksızın tespit ve takip edilmesi, yeterlilik durumuna göre ay-yıldızlı formaya kazandırılması öncelikli projelerinden biri olan Milli Takımlar idari heyeti, bu doğrultuda Avrupa'da oynayan Türk oyuncuların takip edilmesi için "Avrupa Organizasyonu" adı altında bir komite oluşturdu.

Daha önce faaliyette olan Avrupa Bürosu ile yürütülen bu takip süreci, oluşturulan gönüllüler ve Milli Takım ekiplerinin çalışmaları ile son derece başarılı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmaların daha da verimli hale getirilmesi adına, Milli Takım antrenörlerinden oluşturulan ''Avrupa Organizasyonu Komitesi'nde, ülkelere göre görev dağılımı da belirlendi.

Komitede yer alan ve iletişim bilgileri vasıtası ile kolaylıkla ulaşılabilecek konumda olacak Milli Takımlar antrenörleri; gönüllüler, aile, oyuncu ve kulüpler ile sıkı temasta olup ilgili konularda en küçük bilgiyi dahi değerlendirecekler ve kendini Türk hissedip, ay-yıldızlı formayı giymek isteyen herkese Milli Takım kapısının daima açık olduğunu vurgulayacaklar.Okunma Sayısı: 2224

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.