TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
TFF Konuğumuz Oldu 02-09-2015
TFF Konuğumuz Oldu
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu Proje Geliştirme Sorumlusu Tamer Güney, Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan ve Bölgeler sorumlusu Rasim Kara, Yurtiçi yapılanması ile Akademi ligleri ve bazı teknik konularda işbirliği yapılması konularında görüşmeler yapmak üzere Ankara'da konuğumuz oldu.
Derneğimize ait TÜFAD Prestige Hotelde yapılan toplantıya TÜFAD ekibi olarak, Genel Başkanımız İsmail Dilber,Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan,Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu , Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Abdullah Tanyolaç,Bülent Fil,Selami Tavukçuoğlu,Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz ve Ankara Şube Başkan Yardımcımız Sezai Yıldırım katıldı.
Yaklaşık 5 saat süren toplantı sonrası Türkiye futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği arasında ,uygulanacak projeler ve Akademi liglerinin takibi,değerlendirilmesi ve denetlenmesi konularında işbirliği yapılması kararı alındı. Okunma Sayısı: 2728

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.