TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Terim; Yeter ki Mukaveledeki Şartlar Yerine Gelsin 07-01-2016
Terim; Yeter ki Mukaveledeki Şartlar Yerine Gelsin
Geri
İleri
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Belek Turizm Bölgesi'nde düzenlenen Merkez Hakem Kurulu (MHK) Kış Semineri FIFA kokart takma töreninin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Son dönemde futbol takımlarında çok sayıda teknik direktör değişikliğiyle ilgili soru üzerine Terim,"Kulüplerimiz, talimatlara uygun olarak istedikleri kadar teknik direktör alabilirler teknik adamların nasıl çalıştırılacağı konusunda TFF'nin talimatının açıktır." Kulüp başkanları ve yöneticilerinin kararlarının bundan farklı şekilde olmasının beklenemeyeceğini ifade eden Terim, şöyle devam etti:
"Kulüplerimiz, talimatlara uygun olarak istedikleri kadar teknik direktör alabilirler. Yeter ki mukaveledeki şartlar yerine gelsin. Bugün Avrupa'da dört tane antrenörün tazminatını ödeyip beşinci antrenörü çalıştıran kulüp de var. Sayın başkan bu konuyu yönetimde gündeme getireceğini söyledi ama bu üzerine kayıtsız kalamayacağımız bir durum. Öbürüne gelince 'iki takım çalıştıracaksın' diyor. Ancak şekil, usul hoş olmayabilir." dedi.Okunma Sayısı: 1974

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.