TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Tekin Başkan Son Yolculuğuna Uğurlandı 08-04-2020
Tekin Başkan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Geri
İleri

Önceki gün tedavi görmekte olduğu Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesinde vefat eden Manisa TÜFAD onursal başkanı Tekin Tatlıcıoğlu dün  Hatuniye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Çatal Aile Kabristanlığında defnedildi.

Tekin Tatlıcoğlu'nun cenaze namazına Ailesi ve spor camiası katıldı. Cenaze namazında sosyal mesafeye dikkat edildi. Cemaat 1’er metre arayla namaz kıldı. Kılınan cenaze namazının ardından Tatlıcoğlu Çatal Aile Kabristanlığına defnedildi.

TEKİN TATLICIOĞLU;

74 yaşında aramızdan ayrılan TÜFAD'ın sembol isimlerinden Tekin başkanımız,1989-2018 yılları arasında aralıksız 29 yıl Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Manisa Şube Başkanı ve 3 dönem Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi olarak başarıyla görev yapmıştır. Bu dönemde Manisa Şubemize Dernek binası kazandırılmasında önemli gayretleri olmuş  bunun yanı sıra kulüplerin antrenör istihdamı konusunda da büyük çabalar sarfetmiştir. 

Antrenörlük yaşamında Donatımspor, Manisa Emniyet, Kulaspor, Manisa Bölge Karması, Manisa Maliyespor olmak üzere pek çok kulüplerde de çalışmış ve Manisa futboluna önemli futbolcular kazandırmıştır.

Tekin Başkanımız ,Onursal Başkanı olduğu TÜFAD Manisa Şubemiz tarafından,  20-31 Ocak 2020 tarihleri arasında TFF-TÜFAD işbirliğinde Manisada açılan TFF-C kursuna TEKİN TATLICIOĞLU ismi verilerek yaşarken onurlandırılmıştır.

Son olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Güzgülü ve Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan tarafından, Mümin Özkasap Stadı’nda oynanan Manisa FK.- Pendikspor maçı öncesinde düzenlenen törenle, Tekin Tatlıcıoğlu’na teşekkür plaketi takdim edilerek, üzerinde isminin yazılı olduğu 45 numaralı Manisa Futbol Kulübünün formasını hediye edilmiştir.

Hizmetleri unutulmayacak Başkanlarımızdan olan Tekin Tatlıcıoğlu evli ve 2 çocuk babası idi.

Mekanı Cennet Olsun.

TÜFAD Genel Merkezi

 

 
Okunma Sayısı: 481

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.