TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Sürekli Antrenör Gelişim Seminerleri Başladı 27-07-2019
Sürekli Antrenör Gelişim Seminerleri Başladı
Geri
İleri

DİLBER: GÜZEL VE ÖZEL BİR SİSTEM

Genel Başkanımız İsmail Dilber, Türk futbol antrenörlerinin gelişimlerini devamlı yenileyebilmesi için bu sistemin çok güzel ve özel olduğunu belirtti.

 Daha önce 2 yılda bir yapılmakta olan ve UEFA Pro Lisans dışındaki ,tüm lisansları kapsayan Zorunlu Gelişim Seminerleri artık UEFA'nın talimatları doğrultusunda Sürekli Gelişim Seminerleri formatına dönüştürüldü.

Önceki uygulamalarda  iki yılda bir, tek salonda yüzlerce kişi ile yapılan  ve sağlıklı bir eğitimin alınamadığı sistemden 50-60 kişilik gruplar halinde eğitim düzenine geçilerek, tüm katılımcılara verimli bir şekilde eğitim verilmesi amaçlanmıştır.

Ayrıca antrenörler kendi çalışma alanları konusuna göre açılan seminerleri seçip onlara katılma tercihini kullanabileceklerdir.

Daha öncede  açıklandığı üzere öncelikle 2018 Mayıs-Haziran aylarında  TFF-TÜFAD işbirliğinde TÜFAD Şubelerimiz tarafından açılan  Zorunlu Gelişim Seminerlerl 2021 yılının sonuna kadar geçerli sayılarak 3 yıla eşitlenmiştir.

Bu 3 yıllık süre içerisinde yine TFF-TÜFAD İşbirliğinde açılacak Sürekli Antrenör Gelişim Seminerleri kredilendirilecek ve seminerlere katılım göstererek 15 krediyi tamamlayan antrenörlerimiz 2024 yılının sonuna kadar çalışma izni alabileceklerdir. 

İlk uygulama İstanbul Şubemiz tarafından başlatılmış olup ,başarıyla sonuçlandırılmış ve katılımcılar tarafından daha verimli olduğu dile getirilmiştir.

DİLBER: GÜZEL VE ÖZEL BİR SİSTEM

Genel Başkanımız  İsmail Dilber de yeni sistem ile ilgili yaptığı açıklamada ; Türk futbol antrenörlerinin gelişimlerini devamlı yenileyebilmesi için bu sistemin çok güzel ve özel olduğunu belirterek, TÜFAD Şubelerinin TFF'nin de destekleriyle seminerleri başarıyla gerçekleştireceklerini dile getirmiştir.

 
Okunma Sayısı: 4960

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.