TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Sporcu Otobüsüne Bir Saldırı Daha 20-04-2015
Sporcu Otobüsüne Bir Saldırı Daha
Geri
İleri
İstanbul Başakşehir müsabakasından dönen Çaykur Rizespor U 21 takımımızı taşıyan takım otobüsüne Trabzon’un Araklı ilçesinde atılan taş'ın kafilenin can güvenliğini tehlikeye attığı öğrenilmiştir. TÜFAD Rize Şube Başkanımız Bilal Karafazlıoğlu yaptığı açıklamada " Çaykur Rizespor – Fenerbahçe maçından sonra Fenerbahçe yi taşıyan otobüse ve akabinde Çaykur Rizespor U21 takımımızı taşıyan otobüse yapılan bu saldırı şunu gösteriyor ki, kesinlikle sporla alakası olmayan, amaçları iki kardeş şehri birbirine düşürmek isteyen güçlerin bir oyunu olduğudur. Aynı havayı teneffüs eden, Trabzon Rize arasında büyük dostluklar ve akrabalıklar vardır. Bu olayların sporla alakası olmadığını ve Trabzon Rize dostluğunu bu tip provakatif eylemlerin bozamayacağını çok iyi bilmeliler. Başta teknik ekip , Sporcularımız ve Araç şoförümüze geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı. Bu gibi saldırıların son bulması dileğiyle bir kez daha kınadığımızı spor kamuoyuna saygıyla duyururuz.                                                                                    
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 2021

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.