TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Seminerin Açılışı Duygulu Anlara Sahne Oldu 12-01-2019
Seminerin Açılışı Duygulu Anlara Sahne Oldu
Geri
İleri

Metin Türel Antrenör Gelişim Seminerini Açılışında Duygu Dolu Anlar Yaşandı. Seminer Kapsamında  2. Fıfex  Futbol  Endüstrisi Ödülleri  de Sahiplerini Buldu
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD) ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) destekleriyle, 17 Kasım 2018 tarihinde kaybettiğimiz TÜFAD Genel Başkan Yardımcıları'ndan, Genel Başkan Baş Danışmanı ve hocaların hocası Metin Türel'in isminin verildiği, "Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri" ve bu seminer kapsamında gerçekleştirilecek olan 2. FIFEX Forum Fuarı  Antalya’da bulunan Granada Luxury Hotel Belek’te başladı. 
FİFA 2018 DÜNYA KUPASI RUSYA ANALİZİ VE GENÇ OYUNCULARIN GELİŞMİ temalı seminerin açılışına Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, TÜFAD Genel Başkanı-AEFCA Başkan Yardımcısı İsmail Dilber, TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, TÜFAD Onursal Başkanı Özkan Sümer, Metin Türel ailesi adına kızları Dilek ve Didem Türel, antrenörler ve çok sayıda davetli katıldı.
Seminerin açılış konuşmasında  Altyapıya daha fazla önem verilmesi gerektiğini ifade eden TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, ''Antrenörlerin düzelmesiyle sadece olmuyor. 18 üst düzey kulüplerimizin başında Türk antrenörleri var. Biz Türk çocuklarımızı sahada görmek istiyoruz. Size verilen bu güveni çocuklarımıza da verin. Ülkemizde yapılan bu güzel sahada Türk çocuklarıyla beraber Avrupa'da savaşımızı verelim. Yapılan sahalar boşuna yapılmış sahalar değil. Bunlara şampiyonluk yakışır'' dedi.
Dilek Türel ise yaptığı konuşmayla salonda bulunanları duygulandırdı. Türel, ''Burada olmak duygu dolu bir yolculuk. Uçak boyunca sanki buraya geldiğimizde babama kavuşacağız diye hissettik. Biraz da öyle oldu. Babam Metin Türel'i teknik direktör ve eğitmen kimliğiyle siz daha iyi tanıyorsunuz. Metin Türel'in kızı olmak iki duyguyu taşımaktır. Biri hasret birisi onur. Biz babamı özleyerek geçen günlerle buralara geldik. Türk futbolundan onun sayısız oğlu var'' diye konuştu.
Günün kapanışında FIFEX Futbol Endüstrisi Ödülleri belli. Dallarında yılın en başarılısı olan isimlere ödüllerini futbol dünyasının önemli isimleri sundu. Futbol Antrenörü Kariyer Ödülü Metin Türel’in olurken, TÜFAD Genel Başkanı-AEFCA Başkan Yardımcısı İsmail Dilber, ödülü Dilek Türel’e takdim etti.

 Seminer 13 Ocak Pazar günü saat 13.00 'te sona erecek.

 
Okunma Sayısı: 1756

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.