TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Savcılıoğlu Ailesinin Mutlu Günü 17-04-2016
Savcılıoğlu Ailesinin Mutlu Günü
Geri
İleri
TÜFAD Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı,Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu'nun kızı İlayda ile Kurt ailesinin oğulları Mehmet Can 16 Nisan 2016 Cumartesi günü Gaziantep Teymur Continental Hotelde yapılan muhteşem bir düğün töreniyle evlendiler.
Çok sayıda davetlinin katıldığı törende Genel Başkanımız İsmail Dilber,Genel Sekreterimiz Muğla Şube Başkanımız  Alaaddin Naganlu, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Tezcan,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kayseri Şube Başkanımız Osman Yozgat,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Adana Şube Başkanımız Mehmet Sümer,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Elazığ Şube Başkanımız Münir Yılmaz ve Adana Şube Genel Sekreterimiz Gazi Yalçın 'da Savcılıoğlu ailesini yalnız bırakmadılar.
Gaziantep Şehit Kamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nun nikahını kıydığı genç çiftlerin nikah şahitleri arasında Genel Başkanımız İsmail Dilber'de yer aldı ve genç çiftlere mutluluklar diledi. Daha sonra ünlü sanatçı Ali Şan'ın konseriyle coşan davetliler geç saatlere kadar eğlendiler.
Savcılıoğlu ve Kurt ailelerini tebrik eder genç çiftlere yaşam boyu mutluluklar dileriz 
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2795

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Kutlu Olsun

 91. Yılı Kutlu OlsunUlusumuzun varoluş sebebi Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.