TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Şampiyonlar Ödüllendirildi 05-10-2016
Şampiyonlar Ödüllendirildi
Geri
İleri
TÜFAD 2015-2016 Sezonunda Gelişim ligleri kategorilerinde Türkiye Şampiyonluğuna ulaşan takımların Teknik sorumlularını ödüllendirdi.
3-4 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya'da yapılan TÜFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısına davet edilen Türkiye Şampiyonu takımların teknik sorumluları olan U-13 Trabzonspor Teknik Sorumlusu Mustafa Keleş, U-14 Antalya DSİ Spor Teknik Sorumlusu Süleyman Koltan, U-15 Mersin Akdeniz Belediyespor Teknik Sorumlusu Ümit Yıldırım, U-16 Samsun Kadıköyspor Teknik Sorumlusu Erdoğan Kul, U-17 Antalya Muratpaşa Belediyespor Teknik Sorumlusu Barış Çakır ve U-19 İstanbul Feriköyspor Teknik Sorumlusu Şaban Acar toplantı katılımcılarının büyük alkışları arasında ödüllerini aldılar.
U-13 Trabzonspor Teknik Sorumlusu Mustafa Keleş, Onursal Başkanımız ,Trabzonspor'un efsane Teknik Direktörlerinden Özkan Sümer'in elinden, U-14 Antalya DSİ Spor Teknik Sorumlusu Süleyman Koltan, Genel Başkan Yardımcımız Milli Takımımızın Teknik direktörlerinden Tınaz Tırpan ve Yönetim Kurulu Üyemiz Samet Aybaba'nı elinden,U-15 Mersin Akdeniz Belediyespor Teknik Sorumlusu Ümit Yıldırım, Genel Başkan yardımcımız Ümit Milli takım teknik direktörlerinden Nevzat Güzelırmak'ın elinden, U-16 Samsun Kadıköyspor Teknik Sorumlusu Erdoğan Kul, Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu'nun elinden,U-17 Antalya Muratpaşa Belediyespor Teknik Sorumlusu Barış Çakır Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'nun elinden ve U-19 İstanbul Feriköyspor Teknik Sorumlusu Şaban Acar, Genel Başkanımız İsmail Dilber'in elinden ödüllerini aldılar. Ödül töreninde Şampiyon Teknik sorumlularımızın  Şube Başkanlarıda hazır bulundu.
Okunma Sayısı: 2211

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.