TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Şampiyon Ali Kabri Başında Anıldı 24-03-2016
Şampiyon Ali Kabri Başında Anıldı
Geri
İleri
19 Mart 2012 tarihinde hayata veda eden TÜFAD Adana Şube Başkanımız Ali Hoşfikirer "Şampiyon Ali"  ölümünün 4. yılında Adana'da Kabasakal Mezarlığında Kabri başında anıldı.
TÜFAD'ın yanısıra Türk futboluna da büyük hizmetler veren, Adanaspor ile Adana Demirspor,Reyhanlıspor,Hatayspor ve Şanlı Urfaspor'u da şampiyon yapan ve bu takımlarda toplamda 9 şampiyonluk yaşayan  Ali Hoşfikirer'i anma törenine Genel Başkanımız İsmail Dilber,Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Adana şube Başkanımız Mehmet Sümer ,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Yozgat ,Osman Tezcan,Şube Yönetim kurulu üyeleri ve Antrenörler katıldı.
Anma törenine ayrıca Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir, Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şube Başkanı Basri Baş, ASKF Başkanı Ali Gülleri, Adana Demirspor camiası ile Ali Hoşfikirer’in ailesi ve sevenleri katıldı.
Törende Genel başkanımız İsmail Dilber ile Genel Başkan Yardımcımız Metin Türel'de birer konuşma yaptılar.
Merhum Ali Hoşfikirer'i ölümünün 4. yılında rahmet ve saygıyla anıyoruz.
TÜFAD Genel Merkezi

Okunma Sayısı: 1963

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.