TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Sakıp Özberk Spor Tesisleri Törenle Açıldı 29-11-2020
Sakıp Özberk Spor Tesisleri Törenle Açıldı
Geri
İleri

Teşekkürler Sayın Fatma Şahin

Türk futboluna futbolcu ve teknik adam olarak yıllarca başarıyla hizmer eden TÜFAD Gaziantep Şubemizin ilk üyelerinden Sakıp Özberk’in adı, Gaziantep Şubemizin de girişimleriyle yeni yapılan spor kompleksine veridi. 
Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi Ertuğrul Gazi Mahallesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde yapılan Sakıp Özberk Spor Kompleksi’nin açılışı coşkulu bir törenle gerçekleştirildi.

Törende oldukça duygulanan Sakıp hoca yaptığı konuşmada bu spor tesisi için çalıştıklarını ifade ederek "Başkan Fatma Şahin öncülük yaparak herkesi ayaklandırmış. Buna ben de ortak olmak istedim. Bu güzel girişimlerin devamını dilerim. Bu tesisin ortaya konmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hele hele beni hatırlamaları beni çok duygulandırdı ve onurlandırdı" dedi

Törene ,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Milletvekilleri Müslüm Yüksel, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun yanı sıra çok sayıda kişi katıldı. Törene mahalle sakinleri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Törende “Gençleri sporda sanatta birleştirip kazanacağız” vurgusunu yapan Gençlik ve spor il Müdürü Muhittin Özbay'dan sonra Sakıp hoca duygularını dile getirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'de konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Gaziantep her şeyin en iyisine layıktır. Çok genç bir şehir. Altyapıdaki bütün eksikler giderilsin” talimatını hatırlatarak, Gençlik ve Spor Bakan’ı Muharrem Kasapoğlu’nun, “Gaziantep çok özel bir şehir, gençlere fırsat ve imkan vermek gerek” dediğini aktardı.
 Şu anda çok ciddi anlamda tesisleşiyoruz. Talat Özkarslı Tesisini açmaya gittiğimizde Talat hocam bana ‘Başkanım ben öldükten sonra tesise benim adımı verseydin çok üzülürdüm’ dedi. Bu beni çok etkiledi. Bu memlekette yaşarken hakikaten çok önemli kişilerdir dediğimiz insanlar o kadar çok ki. Kadir kıymet bilmeliyiz. Değer vermeliyiz. Vefa Göstermeliyiz. Talat Özkarslı’dan sonra bunu çoğaltmak istedik. Bu çok hayırlı bir iş. Bu yüzden bu tesise de Sakıp Özberk’in adını verdik” diye konuştu.

Tesisin açılış törenine  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim kutlama mesajı gönderdi. Genel Başkanımız İsmail Dilber'de Sayın Fatma Şahin'e Gaziantep Şube Başkanımız İsmet Savcılıoğlu aracılığıyla seramik işlemeli bir tablo hediye etti.

Sayın Fatma Şahin'e gösterdiği duyarlılık, futbola ve derneğimize yaptığı destekler için bir kez daha teşekkür eder, tesisin Türk sporuna kazandırılmasına emeği geçen herkesi kutlarız. Hayırlı olsun.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 278

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.