TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Rize'de U-10 Futbol Şenliği Coşkuyla Yapıldı 20-05-2015
Rize
Geri
İleri
Rize şubemiz tarafından TÜFAD 50.Yıl etkinlikleri kapsamında"Topun ve Çocuğun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır." Sloganıyla  gerçekleştirilen Rize'nin yıldızları U-10 Ligi Rize Cup Şenliği büyük bir katılımla ve çoşkuyla yapıldı. Kartal Yuvası,Rize Belediyespor, Madengücü,Çaykurspor,Genç Aslanlar,Madenli Belediye,Çaykur Rize-A,Çaykur Rize-B,Rize Fenerbahçe ve Ardeşenspor takımlarını katıldığı şenliğe 140 minik sporcu katıldı. 2 gün süren şenlik sonunda katılan takımların antrenörlerine ve sporcularına sertifika verildi.                                           TÜFAD Rize Şube Başkanımız Bilal Karafazlıoğlu " U-10 Şenliğimiz amacına ulaştı. Topun ve Çoçuğun Olduğu Her Yerde TÜFAD olacaktır. Bundan sonraki hedefimiz U-8 şenliğini yapmaktır. Bu konudaki hazırlıklarımız tamamlanmak üzere." dedi Okunma Sayısı: 2621

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.

Anadolu Gençlik Spor Zirvesi Başladı

 
 T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.