TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Rize'de 50. Yıl Sergisi Açıldı 08-11-2015
Rize
Geri
İleri
TÜFAD'ın kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri kapsamında Rize Şubemiz tarafından "Geçmişten Günümüze Futbol Sergisi" açıldı.
Açılışını Rize Milletvekilleri Hasan Karal ,Hikmet Ayar, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı,Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Rize Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sivrikaya , TUFAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Rize  Şube Başkanı Bilal Karafazlıoğlu ,Rize Serbest Mühasebeciler Odası Başkanı Muammer Berber’in kurdelesini kesip açtıkları , Geçmişten Günümüze Futbol sergisi yoğun ilgiyle karşılandı.
TÜFAD'ın kuruluşunun  50. Yılı anısına  Rize Tuzcuoğlu Memiş ağa Parkında, açılan geçmişten günümüze fotoğraf sergisine Bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı. 
Sergi Çaykur Rizespor A.Ş – Galatasaray maçında Protokol VİP salonda sergilendi. 10 Kasım haftasında ise Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezinde sergilenmeye devam edecek.Okunma Sayısı: 1767

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.