TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Pro Lisans Gelişim Semineri 8-10 Ocak'ta Yapılacak 14-09-2017
Pro Lisans Gelişim Semineri 8-10 Ocak
Geri
İleri

TFF ve TÜFAD işbirliğinde  üç yılda bir gerçekleştirilecek ve 24'üncüsü yapılacak olan Uluslararası Pro Lisans Antrenör gelişim semineri 8-10 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya Belek'te  yapılacak.. 

Seminerle ilgili çalışmalar aralıksız devam etmekte olup 13 Eylül Çarşamba günü TFF'nin Beylerbeyi tesislerinde yapılan TFF-TÜFAD Koordinasyon toplantısında gelişmeler ve hazırlıklar gözden geçirildi

TFF Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas yönetiminde yapılan toplantıda TFF ekibinde Yücel Uyar, Cezmi Turhan, Erden Or ve Koray Gültaş yer aldı. TÜFAD ekibinde Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selami Tavukçuoğlu,Bülent Fil ve organizasyon şirketi sorumlusu Hür Dilber yer aldı.

 Yerli ve yabancı eğitimciler ile alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak katılacağı seminere ülkemizdeki 600 civarındaki UEFA Pro lisans sahibi antrenörlerin katılımı zorunlu olup, semineri takip etmek isteyen diğer lisanslara sahip antrenörler de katılabileceklerdir.(Pro lisans dışındaki lisansa sahip antrenörler, bu seminere takipçi olarak katılsa bile 2018 yılının Mayıs-Haziran aylarında TÜFAD Şubelerince açılacak "Zorunlu Bölgesel Antrenör Gelişim Seminerine katılmak zorundadırlar.) 
Pro Lisans Antrenör Gelişim Semineri kapsamında bu yıl ilk kez Futbol Endüstrisi Forum ve Sergisi (FIFEX) de gerçekleştirilecek. Futbol endüstrisinin bir parçası olan Ulusal ve Uluslararası tüm sektörleri bir araya getirecek olan FIFEX kapsamında; Dünyanın futbol alanında önemli isimlerinin konuşmacı olacağı paneller, futbolla ilgili çalışmalar yürüten her sektörden firmaların stantları, Futbol Endüstrisi Ödül Töreni ve Efsaneler Maçı gibi birçok etkinlik olacak.

24.Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Semineri organizasyonu ile ilgili teknik,idari ve mali detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak olup, antrenörlerimize önemle duyurulur

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 4563

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.