TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Özkan Sümer Futbol Akademisi Törenle Açıldı 21-12-2020
Özkan Sümer Futbol Akademisi Törenle Açıldı
Geri
İleri

Futbolumuzun duayen Teknik Direktörlerinden, A Milli Takımımız ve Trabzonspor başta olmak üzere bir çok takımda teknik direktörlük yapmış,eğitimci kimliği ve altyapılara verdiği önem ile de öne çıkmış, Derneğimizin önceki Genel Başkanı, halen Onursal Başkanımız değerli hocamız Özkan Sümer adının verildiği  "Özkan Sümer Futbol Akademisi" törenle açıldı.

Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksinde yer alan 108 yatak kapasiteli 48 odası, fitness salonu, yemekhane, idari birim ofisleri, 3 doğal çim saha, 2 suni çim saha, basketbol sahası, tenis kortu ve sosyal yaşam alanlarının Özkan Sümer Futbol Akademisi'nin hizmete girmesi dolayısıyla tören düzenlendi.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, yaptığı konuşmada, koronavirüs salgını dolayısıyla açılış töreninin istenilen coşkuda gerçekleştirilemediğini, Trabzonspor için çok anlamlı olan bu tesisin açılışında halk ve sporcularla bir arada olamadıklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu da Özkan Sümer'in Trabzon'un ve Trabzonspor'un yetiştirdiği en değerli spor adamlarından biri olmasının yanı sonra Türk futbolunun değişim ve gelişiminde de büyük payı olduğunu dile getirdi.

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen ise Trabzonspor'un yanı sıra Türkiye'deki birçok futbol kulübü ile Milli Takım'da antrenörlük, Türkiye Futbol Federasyonu'nda da başkanvekilliği yapan Özkan Sümer'in bu şekilde ödüllendirilmesinin Türk futbolu adına gurur verici olduğunu ifade etti.

Daha sonra , Vali Ustaoğlu ile Trabzon Şube Başkanımız Metin BAK'ın da aralarında bulunduğu heyet ,açılışını yaptıkları tesisleri gezdi.

Törene Trabzon Garnizon Komutanı Erem Canbolat, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, TFF Trabzon Bölge Müdürü Serdar Bali, TÜFAD Trabzon Şube Başkanımız Metin BAK, Trabzon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cahit Erdem, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Emin Kahraman, yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Onursal Başkanımız,saygıdeğer hocamız Özkan Sümer'i kutluyor, önemli ve örnek bir yapılanmaya imza atan Trabzonspor Kulüp Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu ve Yönetim kurulu ile tüm emeği  geçenleri tebrik ve teşekkür ediyoruz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 374

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.