TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 1
Dün 41
Bugün 20
Toplam 1241125
IP 172.70.34.154
3. Olgular Turnuvası 07-10 Nisan 2015 Tarihlerinde Antalya'da Yapılıyor.                                                       12-02-2015

3. Olgular Turnuvası 07-10 Nisan 2015 Tarihlerinde Antalya

Geri
İleri

 

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği olarak kurulduğundan bu yana ülkemizde ve dünyadaki futbol antrenörlerinin birbirleri ile iletişimini, bilgi ve deneyim paylaşımını sağlamayı ve sektör ile bir arada bulunabilmeyi hedeflemiştir bu sebep ile çeşitli aktiviteler ve kurslar ile bir araya gelip üyelerimizin bilgilerini güncel tutmak ve ilişkilerin sıcak kalması amacı ile düzenli olarak da şube başkanlarımız ile bir araya gelmekteyiz. Olgunlar turnuvası ise de bu toplantılarda ve ya aktivitelerde katılım koşulları sebebi ile buluşamadığımız üyelerimiz ile de bir araya gelmek, zaman içerisinde bu etkinliği bir kültür haline getirip her yıl düzenli olarak gerçekleştirmek istediğimiz tüm şubelerimize açık bir etkinliktir. 56 şube ve yaklaşık 19.000 üye ile bu etkinliği kapsam itibari ile katılımın en yüksek olduğu bir dernek faaliyeti haline getirmek ve uluslararası boyuta taşımayı hedeflemekteyiz. Dünyada bu boyutta bir benzeri olmayan etkinliğin kısa sürede sosyal medyada ve basın kanallarında da destek ve ilgi göreceğinden eminiz. Ayrıca bildiğiniz üzere dış basın ve endüstride de ülkemizdeki futbol ilgisi ve sevgisi oldukça dikkat çekmekte ve ilgi görmektedir. Dolayısı ile bu etkinliğe gelecek yıllarda dış katılımın yüksek olması beklentisi yanlış olmayacaktır.  Tüm bu düşünceler ışığında 2013 yılında ilkini, 1. TUFAD Olgunlar Turnuvasını 18 takım ve yaklaşık 500 sporcu ve ek olarak 300 ziyaretçi ile gerçekleştirdik. Özellikler yerli basının, yurtdışında ise AEFCA(Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği) duyuruları ile marka değeri yüksek, ülkemizin ve antrenörlerimizin değerini ve önemini arttıran ve destekleyen bir etkinlik sahibi olduk.  2. TUFAD Olgunlar Turnuvasını Türk futbolunun değerli şöhretleri ile 20 takım, 550 sporcu, 350 ziyaretçi ve binlerce seyirci katılımı ile başarılı bir şekilde tamamladık. Ayrıca bu etkinlikte TRT tarafından canlı yayınlanan Şöhretler Karması - Manavgat Karması maçıda bu alanda bir milat olmuş, tirübünlerde yaklaşık 3000 kişi yer aldığı gibi milyonlarca kişiye canlı yayın ve ana haber programları ile ulaşmıştır. Tüm başarılı organizasyonların neticesinde etkinliğimizi daha da ile götürmek ve milli değere sahip bir organizasyon olma özelliğini de sürdürmek amacı ile  etkinliği gözde turizm beldemiz Antalya’da  yaklaşık 35 takım 800 sporcu ve 400 ziyaretçi, yaklaşık 1200 kişi katılım beklentisi ile TÜFAD 3.Olgunlar Futbol Turnuvasını gerçekleştireceğiz. Siz değerli destekçilerimiz ile de bu yeni doğan değeri daha ileri taşımak, ülkemizi yeni bir etkinlikte tanıtımını gerçekleştirirken aynı zamanda üyelerimizin kaynaşmalarını ve daha etkili iletişim kurmalarını sağlayacağız.Saygılarımızla.TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 4471
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.