TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Olgunlar Turnuvası Birincisi Ankara Oldu 07-04-2016
Olgunlar Turnuvası Birincisi Ankara Oldu
Geri
İleri
04-06 Nisan tarihleri arasında Antalya Manavgat'ta yapılan TÜFAD 4. Olgunlar Turnuvasının Birincisi TÜFAD Ankara Takımı oldu. TÜFAD Ankara takımının birincilik kupasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER ve TRT Spor Programı Yapımcısı,Spor Spikeri Levent ÖZÇELİK verdi. Turnuvada ikinciliği TÜFAD Zonguldak Şubesi elde etti. TÜFAD Zonguldak takımının kupasını Onursal Başkanımız Özkan Sümer ve Ali Gültiken verdi. Üçüncülük mücedelesinde penaltı atışları sonucunda TÜFAD Mersin takımını yenenerek üçüncü olan  TÜFAD Trabzon takımının kupasını Genel Başkan yardımcımız Metin Türel ve Ali Kemal Denizci verdi. Dördüncü olan TÜFAD Mersin takımının kupasını Ender Konca ve İzmir Şube Başkanımız Dr.Şaban Acarbay verdi. Diğer grup birincileri TUFAD Denizli takımının kupasını Lemi Çelik ve Sedat III, TÜFAD Nevşehir takımının kupasını Talat Özkarslı ve Hasan Şengün(Dobi)verdi.
Turnuvada başarıyla ve özveriyle görev yapan hakemlerimize de sertifikaları Kazım Admış,Necdet Güzel ve Şendoğan Çakmaker tarafından verildi.
Turnuvada dereceye giren takımlarımızı tebrik eder,katılan tüm takımlarımıza ,hakemlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 2452

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.