TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 12
Dün 1393
Bugün 1113
Toplam 1005547
IP 54.166.199.178
Namoğlu;En Fazla Elle Oynamalarda Hatalar Gördük 16-01-2015
Namoğlu;En Fazla Elle Oynamalarda Hatalar Gördük
Geri
İleri
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu , Antalya Belek Turizm Merkezi' ndeki bir otelde başlayan  MHK Kış Semineri' nde, kurul üyeleriyle düzenlediği basın toplantısında, hakemlerin elit kategorisinde dünya çapında 15 ülkeden 22 hakem bulunduğunu, bunlardan birinin de Cüneyt Çakır olduğunu söyledi. Bazı önemli konuları dile getirdikten sonra,ligin ilk yarısında hakemlerde en fazla elle oynamalarda hatalar gördüklerini ifade eden Namoğlu, bununla ilgili standardı yakalamak için bugün çalışmalara başladıklarını söyledi.
Namoğlu, bu konuda hakemlerle detaylı bir şekilde tartışarak, standart yakalamaya çalıştıklarını belirterek, "Türkiye'de son yıllarda sporcu sağlığını tehlikeye sokan ayağa basma hareketlerinin fazlalaştığı görülüyor. Bu konuyu hakem arkadaşlarımıza görüntülü olarak anlatmaktayız. İnanıyorum ki ligin ikinci yarısında hakem arkadaşlar kontrolü daha iyi şekilde yapacaklar. " diye konuştu.Okunma Sayısı: 723

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.